نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      12:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:243


نسخه چاپی
کشف یک میلیون و 700 هزار نخ سیگار قاچاق در همدان
گروه استان ها-همدان- فرمانده انتظامی استان، از کشف یک میلیون و 700 هزار نخ سيگار خارجي قاچاق خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "کامرانی صالح"، در تشريح اين خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اين که قاچاقچيان کالا و ارز قصد دارند از شهرهاي غربی کشور از طريق محورهاي استان همدان مقاديري سيگار خارجي را با يک دستگاه وانت نيسان آبي رنگ به تهران منتقل کنند، كارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان همدان بررسی موضوع را به صورت ويژه در دستور کار قرار دادند.

وي افزود: با رصد اطلاعاتی و تعامل با کارکنان انتظامی استان کردستان مسير تردد خودرو شناسايي و 2 اکيپ از کارکنان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان و کردستان به صورت تلفيقي برای متوقف کردن خودرو به شهرستان ملاير اعزام شدند.

سردار کامرانی صالح ادامه داد: پس از کنترل خودروهاي عبوري در مسيرهاي فرعي نهايتا خودرو نيسان آبي رنگ که توسط يک دستگاه پژو 405 نقره اي اسکورت مي شد شناسايي که با تعقيب آن ها، خودروها وارد استان مركزي شدند.

اين مقام مسئول اظهار داشت: با هماهنگي هاي صورت گرفته با اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزي، 2 اکيپ از اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز همدان و کردستان به صورت تلفيقي به استان مرکزي وارد و پس از اعلام شماره خودروها و مسير تردد قاچاقچيان در ساعت 21:30 شب گذشته خودرو نيسان آبي رنگ با همكاري کارکنان انتظامي استان مركزي متوقف شد.

سردار کامرانی صالح تصریح کرد: در بازرسی های صورت گرفته از این خودرو، 170 کارتن شامل یک میلیون و 700 هزار نخ سيگار خارجي قاچاق به ارزش 13 میلیارد ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی استان در پايان با اشاره به این که راننده وانت نيسان دستگير و به مرجع قضائي معرفی شد،گفت: پليس با تمام توان و به کارگيري حداکثري امکانات خود با پديده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان نيز مي توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمينه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پليس گزارش دهند#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون