نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      14:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:270


نسخه چاپی
کشف 880 کیلو مواد افیونی طی 2 عملیات پلیسی
گروه استان ها - هرمزگان - فرمانده انتظامی استان از کشف 880 کیلو تریاک طی 2 عملیات موفق پلیسی در استان خبر داد.

سردار"عزیزاله ملکی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر را در شهرستان بندرلنگه شناسایی و با همکاری مأموران انتظامی شهرستان موفق شدند، 3 دستگاه خودرو متعلق به سوداگران را توقیف و 600 کیلو مواد مخدر تریاک به همراه یک قبضه سلاح شکاری کشف و 2 نفر از آنها را دستگیر کنند.

وی افزود: همچنین طی عملیاتی دیگر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی پارسیان حین گشت زنی در محورهای فرعی شهرستان به یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 مشکوک و دستور توقف دادند که راننده و سرنشینان خودرو بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار کردند که پس از تعقیب و گریز مسیر طولانی عرصه را برخود تنگ دیده و با رهاکردن خودرو و استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند.

سردار ملکی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو مذکور 280 کیلو ماده مخدر از نوع تریاک کشف شد، اظهارداشت: متهمان شناسایی و اقدامات پلیسی برای دستگیری آنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: پليس با به‌کارگيري تمام توان عملياتي و انتظامي خود در تأمين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کند و لازم است شهروندان نيز ضمن رعايت نکات ايمني و امنيتي در پيشگيري از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون