نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      15:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:445


نسخه چاپی
تقدير فرماندار "شادگان" از عملكرد نيروي انتظامي
گرو ه استان ها_خوزستان_ فرماندار "شادگان" از خدمت رساني و عملكرد كاركنان فرماندهي انتظامي اين شهرستان درخصوص سيل اخير تقدير كرد.

مهندس "سعيد حاجيان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: با افزايش حجم آب رودخانه هاي "كارون و بحره"، برخي شهرها و روستاها دچار آب گرفتكي شده كه با تلاش تيم هاي عملياتي از ورود سيلاب به روستاهاي شهرستان شادگان جلوگيري شده است.

وي در ادامه با تقدير از اهالي شهرستان شادگان در خصوص همكاري با كليه نيروهاي خدماتي و امدادي، بيان داشت: مسئله اي كه در مقايسه با گذشته در اين شهرستان مورد توجه بوده، به وجود آمدن امنيت پايدار براي مردم و در پي آن كاهش وقوع انواع سرقت و جرايم در اين شهرستان است.

مهندس حاجيان با اشاره به اينكه همچنان افكار اكثر اهالي منطقه شادگان بر پايه سنت هاي گذشته و با الهام از رأي متنفذين محلي بوده، تصريح كرد: كاهش وقوع انواع جرايم مديون برقراري ارتباط نزديك نيروي انتظامي با شيوخ، عشاير و معتمدين محلي و همچنين اهالي اين شهرستان ميسر گشته است.

وي در ادامه از تمامي ارگان هاي دخيل در خدمت رساني به سيل زدگان در خصوص آبگرفتگي و سيل اخير از جمله نيروي انتظامي تقدير كرد و افزود: با بالا آمدن سطح آب رود كارون و رود بحره، پليس به همراه ساير نيروهاي امدادي و خدماتي به شادگان اعزام شدند و با حمایت های خوب فرمانده انتظامی استان و با وجود مأموریت های مختلف خدمات رسانی مطلوبی به مناطق سیل زده انجام گرفته که قابل تقدیر است.

فرماندار شهرستان شادگان به احتمال نا امني و دستبرد به اموال مردم با توجه به وقوع سيل و به دنبال آن تخليه برخي از مناطق و عزيمت به اردوگاه ها اشاره و تأكيد كرد: با تلاش مأموران انتظامي حاضر در شهرستان شادگان و ديگر ارگان هاي امدادي و خدماتي، تا كنون اخباري حاكي از بروز ناامني به سبب تخليه برخي از مناطق گزارش نشده و امنيت به بهترين شكل برقرار است.

گفتنی است، "حاجيان" در پایان از زحمات شبانه روزی پلیس به منظور ارائه خدمات مضاعف تقدیر و تشکر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون