نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      15:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:409


نسخه چاپی
برگزاری جشن ازدواج در اردوگاه سیل زدگان/ اهداء بخشی از جهیزیه ازدواج توسط موکب شهدای نیروی انتظامی
گروه استان ها_خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از اهداء بخشی از جهیزیه جشن ازدواج سیل زدگان توسط موکب شهدای نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" با حضور در مراسم جشن ازدواج سیل زدگان شهرستان اهواز ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) به مردم شریف و ولایت‌مدار استان خوزستان، اظهار داشت: مراسم جشن عروسی در اردوگاه اسکان اضطراری سیل زدگان شهید هاشمی اهواز با همکاری و همیاری سپاه، بسیج و نیروی انتظامی برگزار شد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: این مراسم در شرایطی که همه دستگاه‌های امدادی و نیروهای مسلح مشغول انجام وظیفه و امدادرسانی به سیل زدگان هستند، برگزار شده، این جشن نشان دهنده آن است که با تلاش و کوشش مردم و مسئولان استان، زندگی مردم مناطق سیل زده به شرایط عادی بازگشته است.

سردار عباس زاده ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم، اذعان کرد: یکی از اقدامات خوب ناجا برپایی موکب شهدای نیروی انتظامی است علاوه بر طبخ 2هزار و 500 پرس غذا در هر وعده برای سیل زدگان در این رابطه بخشی از جهیزیه را به این زوج جوان تقدیم کردند.

وی در خصوص اقدامات ناجا در بحران سیل خوزستان گفت: نیروی انتظامی به محض شروع سیل با تمام امکانات و توان خود با نیروهایی که در اختیار داشت و بیش از 6 گردان نیروی کمکی یگان ویژه ناجا در کنار دستگاه های امدادی و نیروهای مسلح علاوه بر کمک رسانی به سیل زدگان وظایف ذاتی خود یعنی تامین نظم و امنیت را به خوبی انجام داده و هرجا نیاز بوده سیل بند زده بشود یا نقطه ای آب رها شده تا منطقه مهم دیگری فرا نگیرد تامین امنیت آن با حمایت بالا انجام شده، چون بخش عمده ای از معارضین مردم بوده، لذا به صورت اقناعی با مردم مذاکره و این ماموریت های مهم انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در ۱3 شهرستان در معرض سیل اقدامات خوبی در زمینه برقراری امنیت صورت گرفته همچنین در کلیه روستاهایی که تخلیه شده یا در حال تخلیه هستند، محل اسکان موقت و اردوگاه ها اسکان سیل زدگان، نیروهای ثابت پلیس مستقر و نظم، امنیت خوبی را تامین کرده اند.

سردار عباس زاده با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی (عوامل انتظامی، ترافیکی، یگان ویژه) پا به پای دیگر دستگاه ها در مناطق مختلف سیل زده استان حضور فعال دارند، خاطر نشان کرد: تا این لحظه به لطف خدای متعال با همکاری مردم مناطق سیل زده هیچ حادثه و اتفاق مهمی در حوزه امنیت عمومی مرتبط با سیل نداشته ایم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون