نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      15:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:393


نسخه چاپی
کشف753 کیلو موادمخدر در عملیات تکاوران پلیس شهرستان "راور"
گروه استان ها-کرمان- فرمانده انتظامی استان از کشف محموله753 کیلوئی تریاک و حشیش و دستگیری4 قاچاقچی در عملیات ماموران یگان تکاوری شهرستان "راور" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"رضا بنی اسدی فر" در تشریح این خبر گفت: ماموران یگان تکاوری113 شهرستان راور با انجام کار اطلاعاتي از قصد قاچاقچيان براي ورود و دپوي يك محموله سنگین مواد افیونی در يك منزل بخش ماهان مطلع شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه شهر"راور" در شمال و بخش"ماهان" در مسير جنوب استان واقع است، ماموران این یگان بر اساس اقدامات دقیق اطلاعاتی، در زمان ورود محموله موادمخدر عازم بخش ماهان شدند.

سردار بنی اسدی فر بیان داشت: ماموران پس هماهنگي قضائي در بازرسي از يك دستگاه خودرو در اين منزل354 کيلوگرم ترياک، 399 کيلوگرم حشيش و يک قبضه سلاح ممنوعه کشف و در اين رابطه 4 نفر را دستگير كردند.

فرمانده انتظامی استان كرمان با اشاره به گستردگی حوزه جغرافیایی اين استان تصریح کرد: پلیس در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ با تکیه بر اقدامات اطلاعاتی در تمام حوزه استحفاظی اجرای ماموریت می کند که بحمدلله تاکنون نتایج خوبی حاصل شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون