نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      16:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:264


نسخه چاپی
کشف 510 کیلو تریاک درعملیات مشترک پلیس "اصفهان" و "سیستان و بلوچستان"
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان از کشف 510 کیلو تریاک ، با هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در شهرستان "ایرانشهر" استان "سیستان و بلوچستان" خبر داد.

سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهار داشت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود مطلع شدند، تعدادی قاچاقچی تصمیم دارند محموله ای از مواد افیونی را از مرزهای شرقی کشور به استان اصفهان منتقل کنند که بلافاصله موضوع به ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان" سیستان و بلوچستان" اطلاع داده شد.

وی افزود: سرانجام روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با هدایت اطلاعاتی و عملیاتی ماموران پلیس اصفهان موفق شدند یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس حامل مواد مخدر و 2 دستگاه خودروی سواری پژو 405 متعلق به قاچاقچیان را در شهرستان"ایرانشهر" شناسایی و طی یک عملیات ضربتی متوقف کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: ماموران در این عملیات طی بازرسی از خودروی سواری پژو پارس 510 کیلو تریاک که به صورت حرفه ای زیر صندلی های خودرو جاسازی شده بود را کشف شد.

وی با اشاره به اینکه 3 قبضه سلاح جنگی نیز از قاچاقچیان کشف شده است  بیان داشت : در این عملیات  4 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان گفت: برخورد با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی بوده و ماموران پلیس  هرگز اجازه جولان به این گونه افراد را نخواهند داد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون