نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      16:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:548


نسخه چاپی
دستگیری ضارب متواری پدر شهید مدافع حرم در دستور کار پلیس یزد
گروه استان ها- یزد- پلیس استان یزد اعلام کرد دستگیری ضارب متواری پدر شهید مدافع حرم در دستور کار پلیس قرار دارد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، 26 اسفندماه 1397، در یکی از محلات شهر یزد به دلیل اختلافات شخصی و مزاحمت پارک خودرو و موتورسیکلت در کوچه، درگیری رخ می دهد.

در این درگیری، ضارب با وارد کردن ضربه ای به سر پدر شهید مدافع حرم، باعث مصدوم شدن وی شده که بلافاصله فرد مصدوم به بیمارستان منتقل می شود. 

پلیس پس از اطلاع از این موضوع، بلافاصله به محل اعزام و ضمن شناسایی فرد ضارب، وی را دستگیر می کند متاسفانه به دلیل قصور افسر نگهبان کلانتری و نیز مداخله یکی از پرسنل، متهم آزاد می شود.

فرمانده انتظامی استان یزد پس از اطلاع از این واقعه، ضمن دلجویی از خانواده محترم شهید مدافع حرم؛ دو پرسنل خاطی کلانتری را تا اطلاع ثانوی و روشن شدن پرونده از کار معلق کرد و دستور سریع برای دستگیری متهم صادر می کند.

پلیس استان یزد ضمن ابراز همدردی با این خانواده شهید و آرزوی سلامتی و شفای پدر بزرگوار شهید مدافع حرم؛ اعلام می کند تمام تلاش خود را برای دستگیری ضارب متواری به کار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، چند روز قبل از این حادثه سردار میرحیدری فرمانده انتظامی استان یزد به همراه تعدادی از مسئولان از خانواده این شهید گرانقدر سرکشی و با پدر بزرگوار شهید دیدار کرده بود؛ همچنین پس از وقوع حادثه نیز فرمانده انتظامی استان به همراه جمعی از مسئولان انتظامی در بیمارستان حاضر و از وی عیادت کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون