نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      9:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:330


نسخه چاپی
کشف 600 کيلوگرم موادمخدر در بندرلنگه
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان هرمزگان از کشف 600 کيلوگرم مواد مخدر و دستگيري يک سوداگر مرگ در بندرلنگه خبر داد.
 

سرهنگ "حسين دهکي" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام اين خبر اظهار کرد: در راستاي مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ، دریابانان شهرستان بندرلنگه با انجام اقدامات اطلاعاتي و اشراف کامل بر مرزهاي دريايي اين شهرستان، از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله مواد مخدر به کشور مطلع شدند که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: دریابانان به محل شناسایی شده اعزام و پس از ساعت ها گشت زنی در منطقه، موفق شدند يک دستگاه خودروی پژو 405 را که براي پايش منطقه به محل آمده بود، توقيف کنند.

فرمانده درياباني استان هرمزگان با اشاره به دستگيري راننده خودرو تصریح کرد: با تحقيقات و بازجويي هاي فني صورت گرفته از متهم، وی محل دقيق دپوي مواد مخدر در ساحل را به ماموران گفت.

سرهنگ دهکی افزود: مأموران بلافاصله پس از کسب اطلاعات تکميلي، به محل اعزام و در گشت زني منطقه، موفق شدند 600 کيلو مواد مخدر از نوع ترياک را کشف کنند.

وی با قدرداني از همکاري خوب مرزنشینان با دریابانان خاطرنشان کرد: دریابانان با اشراف بر نقاط مرزی دریایی استان، اجازه هیچ گونه جولان به قاچاقچیان و سوداگران مرگ را نخواهند داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون