نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      9:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:206


نسخه چاپی
کشف 465 کیلو مواد مخدر در بار لاستیک
گروه استان ها-البرز- فرمانده انتظامی استان ازکشف 465 کیلو گرم انواع مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر "البرز" و" قم" خبر داد .

سردار "عباسعلی محمدیان"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت : پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز طی اقدامات اطلاعات در یافت که یک محموله مواد مخدر که در پوشش بار لاستیک خودرو از استان های شرقی کشور بارگیری شده در حال انتقال به استان های تهران و البرزمی باشد .

وی افزود : ماموران با رصد و پایش محور های عبوری ، خودرو حامل محموله مواد مخدر را در اتوبان قم –کاشان ردیابی کردند و با توجه به این که قرار بود قاچاقچیان مقداری از مواد مخدر را در قم و بقیه را در استان های تهران و البرزتوزیع کنند ؛ بنابراین بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم به محل مورد نظر اعزام ودر یک عملیات مشترک یک کامیون را که توسط یک دستگاه پژو 206 اسکورت می شد متوقف و در این رابطه 5 نفر را دستگیر کرد.

سردار محمدیان گفت : در بازرسی از محموله بار لاستيک، 465 کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل 380 کيلوگرم ترياک با لفافه ، 57 کيلو و 950 گرم مواد مخدر از نوع حشيش و 28 کيلو و 200 گرم مرفين کشف و 2 دستگاه خودرو نیز توقیف شد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون