نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      9:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:167


نسخه چاپی
درخشش مركز مشاوره پليس لرستان در مناطق سيل زده
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامي استان از افزايش 84 درصدي صلح و سازش پرونده هاي مشاوره اي در فروردين ماه سال جاري نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار " حاجي محمد مهديان نسب" در نشست خبري با رسانه هاي  بروجرد با اشاره به رضايت مندي شهروندان از عملكرد پليس با افزايش 62 درصدي در فروردين ماه سال جاري گفت : همكاري مردم با پليس منجر به كاهش جرايم شده است .

وي با اشاره به اين كه لرستان در بحث پيشگيري از سرقت و كشفيات جز رتبه هاي برتر كشور است گفت : با اقدامات صورت گفته توسط پليس وقوع سرقت ها 11 درصد كاهش يافته است .

فرمانده انتظامي استان در ادامه به حضور كارشناسان مشاوره در مناطق سيل زده اشاره كرد و افزود  : كارشناسان مشاوره با حضور فعال و كارهاي تخصصي در بين سيل زدگان بخصوص كودكان موجبات آسايش آنان را فراهم كردند .

وي نيروي انتظامي را خدمتگزار مردم دانست و گفت : اين را براي خود افتخار مي دانيم كه خادم مردم هستيم چرا كه امنيت مورد نياز آحاد مردم و تامین امنیت و آرامش شهروندان اولویت اصلی پلیس است .

اين مقام ارشد انتظامي استان بر تشدید خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده تاکید کرد و گفت : اين کار جهادي همچنان ادامه دارد و تا زماني كه نياز باشد پليس در كنار آنان خواهد بود.

فرمانده انتظامي استان با بيان كاهش 18 درصدي نزاع هاي دسته جمعي در فروردين ماه سال جاري نسبت به مدت مشابه سال گذشته ،  اظهار داشت : در حوزه طرح هاي امنيتي با افزايش 39 درصدي توانسته ایم رضايت مندي مردم را فراهم كنیم .

وي در بخش ديگري از سخنان خود به افزايش 100 درصدي كشف پرونده هاي پليس فتا در اين مدت اشاره كرد و گفت : پليس لرستان با توان افزايي امكانات و نيروي انساني در برخورد با سوداگران مرگ  42 درصد افزايش كشفيات مواد مخدر داشته است .

سردار مهديان نسب با بيان اين مطلب كه گستره جغرافيايي استان با وضع موجود همخواني نداشته با تلاش و عنايت فرمانده ناجا در صدد  ايجاد و ارتقاء كلانتري و پاسگاه ها از لحاظ چارت ،  ارتقاء پليس راهور بروجرد و ايجاد پليس راهور اشترينان هستيم .

وي به ديگر وظايف و اولويت هاي پليس در سال 98 اشاره كرد و گفت : در بحث آگاه سازي جامعه  با  اعزام كارشناسان در مساجد و مدارس  به اين مهم پرداخته و توفيقات خوبي در اين راستا كسب كرده ايم .

فرمانده انتظامي استان در پايان گفت : مبارزه بي امان با قاچاق كالا و ارز ، سوداگران مرگ و قاچاقچيان مواد مخدر و جرايم مهم و مبارزه با مخلان نظم و امنيت و پيشگيري از سرقت ها خط قرمز پليس است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون