نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      10:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:160


نسخه چاپی
چهره زمستانی اردبیل در بهار 98
گروه استان ها -اردبيل- رئيس پليس راه استان با اشاره به بارش برف در اکثر نقاط استان و چهره زمستانی اردبیل؛ گفت: تردد از محور "خلخال-اسالم" فقط با زنجير چرخ امكان پذير است.

سرهنگ "سیدحجت فتاحي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اشاره به بارش برف در اكثر مناطق استان اردبيل و افت شديد دماي هوا اظهار داشت: به دنبال حاكميت اين وضعيت آب و هوايي در استان و بارش باران و برف، سطح جاده ها خيس و لغزنده شده و محدوديت ديد وجود داشته و اردبیل در بهار 98 چهره ای زمستانی به خود گرفته است.

وی با بيان اينكه تردد از محور "خلخال-اسالم" فقط با زنجير چرخ امكان پذير است؛ گفت: رانندگان به هنگام تردد از گردنه هاي برف گير و جاده هاي كوهستاني حتماً تجهيزات ايمني زمستاني به همراه داشته و ضمن توجه به توصيه ها و هشدارهاي پليس، اصول رانندگي ايمن را مد نظر  قرار داده و كاربردي كنند.

رئيس پليس راه استان اردبيل با اشاره به اينكه سطح اكثر جاده ها و محورهاي مواصلاتي استان خيس و لغزنده است؛ ضرورت مشارکت رانندگان با پلیس را مورد تاکید قرار داد و تصريح كرد: پرهيز از هرگونه عجله و شتاب، رعايت فاصله طولي با وسائط نقليه جلويي، رعايت سرعت مطمئنه و اجتناب از تغيير مسير ناگهاني از اصول مهم رانندگي در شرایط بارش برف و باران است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون