نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      12:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:428


نسخه چاپی
دستگيري سارقان باطری خودرو در سنندج
گروه استان ها – کردستان - فرمانده انتظامی استان ازدستگیری2 سارق و کشف 45 فقره سرقت باطری خودرو در شهرستان سنندج خبر داد.

 سردار "علی آزادی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت باطری خودرو درنقاط مختلف شهرستان سنندج، موضوع شناسایی ودستگیری سارق یا سارقان با جدیت در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران "کلانتری 18 نایسر" با انجام اقدامات پلیسی و گشت های محسوس و نامحسوس موفق شدند، 2سارق و محل اختفای  آنها را مورد شناسایی قرار دهند، افزود: طی هماهنگی قضائی، در یک اقدام غافلگیرانه سارقان دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به کلانتری منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات به عمل آمده به 45 فقره سرقت باطری خودرو اعتراف کردند، یاد آور شد: در این عملیات 2مالخر نیز  شناسایی ومتهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامي کردستان به منظور پیشگیری از اینگونه جرایم به شهروندان توصیه کرد: خودروی خود را به لوازم ايمني، نظير دزد‌گير، سويچ مخفي، قفل فرمان، قفل پدال، قفل سوئيچي و ساير وسايل تاخيري و بازدارنده مجهز نموده و در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غيرقانوني و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گريز، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن فوريت هاي پليسي 110 اعلام تا نسبت به دستگيري مجرمان و متخلفان اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون