نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      14:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:559


نسخه چاپی
سارقان خودرو و موتورسیکلت به دام افتادند
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری 115 رازی از انهدام باند 3 نفره سارقان خودرو و موتورسیکلت با 50 فقره سرقت خبر داد.
 

سرهنگ "منصور زمانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با وقوع چند فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور قرار گرفت و تعداد گشت های انتظامی افزایش یافت تا اینکه ماموران گشت انتظامی هنگام گشت زنی در محدوده خیابان زربافیان، متوجه فردی در حال سرقت یک دستگاه موتورسیکلت شدند در حالی که موتورسواری نیز در انتهای خیابان در حال کشیک دادن بود؛ در نتیجه دستور ایست دادند .

رئیس کلانتری 115 رازی  با اشاره به اینکه آنها بدون اعتنا به هشدار ماموران از محل گریختند، افزود: ماموران پس از تعقیب و گریزی موفق به دستگیری یکی از آنان شدند؛ از متهم که تعدادی آلات و ادوات جرم کشف شد که در بازجویی های انجام شده به سرقت چندین دستگاه موتورسیکلت با همدستی فرد متواری اعتراف کرد.

سرهنگ زمانی عنوان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهم دوم وی نیز با هماهنگی مقام قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد. در بازرسی از محل تعدادی لوازم و تجهیزات خودرو های سواری از قبیل: ضبط و پخش، پنل، جک خودرو سواری، لپ تاپ، پمپ باد ، مدارک هویتی و ... کشف شد.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد آنها با همدستی فرد دیگری اقدام به سرقت موتورسیکلت می کنند تصریح کرد: در عملیات دیگر متهم سوم نیز دستگیر و از مخفیگاه وی تعدادی لوازم مسروقه و یک دستگاه خودرو سرقتی کشف شد.

رئیس کلانتری 115 رازی با بیان اینکه هر 3 سارق از جمله سارقان حرفه ای و سابقه دار هستند خاطرنشان کرد:  متهمان در تحقیقات انجام شده به 50 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کرده اند همچنین پرونده آنها برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی مال باختگان در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون