نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      14:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:520


نسخه چاپی
کشف لوازم تزئینی قاچاق در اهواز
گروه استان ها _ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از کشف لوازم تزئيني قاچاق به ارزش 5 ميليارد ريال در شهرستان اهواز خبر داد.

سردار" حیدر عباس زاده " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: در پي کسب خبري مبني بر دپوی تعداد زيادي لوازم  تزئيني خودروهاي خارجي در انباري در اهواز، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی خوزستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پليس آگاهی خوزستان در راستاي مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق، با انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي، انبار دپوي مورد نظر را شناسايي وبا هماهنگی قضائی در بازرسی از انبار مذکور تعداد زيادي لوازم تزئيني خودروهاي خارجي کشف شد.

سردار عباس زاده با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر 5 میلیارد ریال برآورد کرده اند، اذعان داشت: در این خصوص یک قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غير مجاز و قاچاق توسط افراد سود جو، مراتب را در اسرع وقت از طريق سامانه 110به پليس اطلاع دهند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون