نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      14:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:649


نسخه چاپی
کشف محموله موتور کولر در میناب
گروه استان ها –هرمزگان - جانشین فرمانده انتظامي استان از کشف 408 دستگاه موتور کولر قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد.
 

سرهنگ " عباسعلی بهدانی فرد" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان میناب در ادامه طرح مقابله با قاچاق کالا، با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از انتقال تعداد قابل توجهی موتورکولر به صورت قاچاق از بندر تیاب مطلع و موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وي با اشاره به اینکه ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع به محل اعزام و پس از تعقیب و مراقبت به یک دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق مشکوک شده و در یک عملیات ضربتی آن را متوقف کردند افزود: در بازرسی از این خودرو 77 دستگاه موتور کولر پنجره ای کشف و در این رابطه یک متهم دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت : در ادامه این عملیات محل دپو کالای قاچاق نیز شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از محل 133 دستگاه موتورکولر دیگر که در محل دپو شده بود، کشف شد.

وی خاطر نشان کرد : متهم در بازجویی به عمل آمده به وجود تعدادی موتورکولر دیگر در یک انبار در میناب معترف شد که در بازرسی به عمل آمده از این انبار نیز 198 دستگاه موتور کولر به دست آمد.

جانشین فرمانده انتظامي استان هرمزگان تصریح کرد : بنا به نظر کارشناسان، ارزش این کشفیات 10 میلیارد ریال برآورد شده است همچنین متهم پس از تشکیل پرونده قضائی به دادسرا اعزام شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون