نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      14:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:568


نسخه چاپی
اقدام بجا، به موقع ، هماهنگ و به اندازه، شاخصه كار معاونت اجتماعي پليس
گروه استان ها – خراسان رضوي – رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان براهتمام جدي براي اقدام بجا، به موقع ، هماهنگ و به اندازه به عنوان شاخصه كار معاونت اجتماعي پليس تاكيد كرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام "محمد رضا تقوي مقدم" در جمع كارشناسان معاونت اجتماعي پليس خراسان رضوي و كاركنان دفتر تحقيقات پليس استان اعياد بزرگ شعبانيه كه به بهار علوي امسال معنويت و بركت  بخشيده است را تبريك و تهنيت گفت.

رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي خراسان رضوي  افزود: پليس خراسان رضوي در نوروز امسال توفيق برقراري نظم و امنيت  ميليوني زائران و مجاوران دلباخته اي را داشت كه با اشتياق  به زيارت حرم مطهررضوي شتافته وبي قرار ديدار با ولي امر مسلمانان جهان حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي) بودند.

حجت الاسلام تقوي مقدم افزود: اين ماموريت خطير تا پايان ايام نوروز ادامه يافت و خوشبختانه با روحيه جهادي و انقلابي كاركنان خدوم و زحمتكش فرماندهي انتظامي خراسان رضوي و اقدامات  شايسته در مانور خبري و اطلاع رساني  هاي صورت گرفته و همچنين  برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي ،شاهد  نظم وامنيت مطلوبي در استان بوديم.

وي  شهادت 2 تن از كاركنان فرماندهي انتظامي مشهد را در اولين روز سال نو حاوي پيامي براي تمامي كاركنان انتظامي استان خراسان رضوي و نيروي انتظامي كشور و همچنين مردم قدرشناس و قانون مدار كشورمان دانست و آن اين كه پليس تا پاي جان براي انجام تكاليف و ماموريت هاي خود و پاسداري از حريم امنيت ايستاده است و از هيچ تلاش و كوششي دريغ نمي كند.

رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي در بخش ديگري از سخنان خود به فرمايشي از فرمانده معظم كل قوا اشاره كرد وگفت: رهبر فرزانه انقلاب اسلامي در اين فرمايش خود بر اقدام به موقع، بجا ، هماهنگ و به اندازه  تاكيد كردند و با توجه به حساسيت ها و اهميت كار معاونت اجتماعي پليس ،  اين موارد را  بايد از اصول و زيربنا و شاخصه اصلي رويكردهاي فرهنگي، هنري و تبليغاتي و آموزشي و رسانه اي معاونت اجتماعي پليس برشمرد.

وي بر ضرورت توجه و اهتمام بيشتر در زمينه اطلاع رساني شفاف ، سريع و دقيق به مردم اشاره كرد و گفت: در برخي از مواقع و مواجهه با رويدادها و اتفاقات مختلف  اگر اطلاع رساني و اقدامات فرهنگي و اجتماعي بستر آگاه سازي ، آموزش و ارتقاي سطح‌آكاهي شهروندان را فراهم نكند  ممكن است زمينه هاي سوء استفاده  دشمنان و معاندان نظام در فضاي مجازي فراهم شود و اين حساسيت و اهميت كار پليس را در حوزه نشر و اطلاع رساني اخبار و اقدامات تبليغاتي و فرهنگي و اجتماعي دو چندان مي كند.

وي درپايان براي كاركنان خدوم و پرتلاش معاونت اجتماعي و دفتر تحقيقات پليس خراسان رضوي آرزوي موفقيت روز افزون كرد و گفت: اميدواريم همگي ما بتوانيم سربازاني لايق براي نظام اسلامي و پاسداران حريم ولايت و امنيت باشيم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون