نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      14:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:100


نسخه چاپی
استقلال و خود اتکایی جامعه در گرو ارتقاء فرهنگ عمومی است / ارزش های اسلامی در جامعه تقویت شود
گروه استان ها – کردستان – نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر بسیج همگانی در راستای ارتقاء فرهنگ عمومی در جامعه گفت : استقلال و خود اتکایی جامعه در گرو ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه است.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله " سید محمد حسینی شاهرودی" در دیدار با فرمانده انتظامی ودیگر مسئولان استانی با تقدیر از تعاملات وهمکاری همه دستگاه ها و نهادهای اجرایی در خدمت به مردم گفت : در سایه این تعاملات شاهد پیشرفت وتوسعه استان کردستان در بخش های مختلف هستیم .

وی با اشاره به توطئه افکنی ها ودسیسه های دشمنان انقلاب اسلامی ودر راس آنها آمریکای جنایتکار در ضربه زدن به آرمان ها وارزش های انقلاب اسلامی اظهار داشت : مردم ما به این دسیسه ها عادت کرده و هیچ گاه فریب این توطئه ها را نخواهند خورد.

آیت الله شاهرودی با تاکید بر هوشیاری و حفظ آمادگی همه دستگاه ها در راستای مقابله با توطئه های دشمنان افزود : استقامت ، صبر و بردباری و تقویت روحیه شجاعت و مجاهدت رمز مقابله با توطئه های ننگین دشمن است .

وی با تاکید بر اینکه ابایی از تهدیدات کاذب دشمن نداریم ابراز داشت : وجود نیروهای مسلح مقتدر و دشمن شناس هرگونه توطئه دشمن را خنثی و اجازه دست درازی به این سرزمین را نخواهد داد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ارتقاء فرهنگ عمومی و نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی و پرهیز از مصرف بی رویه را یک ضرورت دانست و بر بسیج همگانی در راستای ارتقاء فرهنگ عمومی تاکید کرد.

وی بیان داشت : استقلال و خود اتکایی جامعه در گرو ارتقاء فرهنگ عمومی دربین مردم است چرا که با ارتقاء فرهنگ عمومی ، ارزش ها و باورهای اسلامی ودینی نیز در جامعه تقویت خواهد شد.

آیت الله شاهرودی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام سال "رونق تولید" ، بستر تحقق این شعار را در گرو امنیت پایدار در جامعه دانست و از تلاش ها و اقدامات شبانه روزی دستگاه های انتظامی وامنیتی در راستای تامین امنیت تقدیر کرد.

" حسین خوش اقبال " معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار کردستان نیز در این جلسه با تقدیر از اقدامات هدفمند همه دستگاه های امنیتی وانتظامی در راستای تامین امنیت در استان گفت : خوشبختانه در سایه این تلاش ها امنیت مطلوبی در استان کردستان وجود دارد .

وی در ادامه از تلاش پلیس و سایر نیروهای مسلح در امداد رسانی وتامین امنیت در مناطق سیل زده کشور تقدیر کرد.

سردار " علی آزادی " فرمانده انتظامی استان نیز در این جلسه گفت : پلیس همیشه ودر همه حال خادم وخدمتگزار مردم است وبر خود وظیفه می داند با تمام وجود از امنیت مردم دفاع کند.

وی بیان داشت : مردم را صاحبان اصلی امنیت می دانیم ودر تامین امنیت به مشارکت و همکاری مردم نیازمندیم .

فرمانده انتظامی کردستان حفاظت و حراست از اراضی ملی را یکی از ماموریت های مهم نیروی انتظامی دانست وخاطر نشان کرد: اجازه دست درازی وتصرف به اراضی ملی را به سوء استفاده کنندگان در این فضا نخواهیم داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون