نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      16:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:351


نسخه چاپی
600 فقره سرقت در پرونده سارقان خودرو
گروه استان ها-البرز- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند سرقت خودرو و تجهیزات داخل خودرو با اعتراف به 600 فقره سرقت در این استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "محمد نادربیگی" در جمع خبرنگاران گفت: درپی افزایش سرقت تجهیزات داخل خودرو در مناطق مختلف استان البرز پیگیری موضوع به صورت ویژه دردستور کار پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.
وی اضافه کرد: با تحقیقات بیشتر و تمرکز بر روی مناطقی که سرقت در آن ها رخ داده بود محرز شد که عمده این سرقت ها در اطراف بیمارستان ها و مراکز تجاری انجام شده است .

این مقام انتظامی گفت : با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی 3 نفر از اعضای باند سرقت خودرو وداخل خودرو دستگیر و به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شدند .

سرهنگ نادربیگی خاطرنشان کرد : متهمان دستگیر شده در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر 600 فقره سرقت شامل 150 فقره سرقت خودرو و 450 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.

وی در خصوص شیوه سرقت ها گفت : اعضای این باند با پرسه زدن در اطراف بیمارستان ها و مراکزخرید ، خودروهای پراید را که فاقد تجهیزات ایمنی بود شناسایی کرده و با انتقال خودرو به مکان دیگری اقدام به سرقت تجهیزات داخل خودرو کرده و آن را رها می کردند.

سرهنگ نادربیگی افزود : متهمان اموال سرقتی را به قیمت کمتر از ارزش واقعی به 2 نفر مالخر فروخته که با پیگیری ماموران، آنها نیز شناسایی و دستگیر شدند .
وی با بیان این که ازمخفیگاه سارقان تعداد زیادی تجهیزات داخل خودرو کشف شد، گفت : شناسایی مال باختگان در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون