نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      11:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:876


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان زورگیر موتورسیکلت
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری پنج سارق زورگیر گوشی تلفن همراه و موتورسیکلت در شرق تهران خبر داد و گفت: تا کنون 40 نفر از شکات این پرونده شناسایی شده اند.

سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهارداشت: اوایل فروردین ماه امسال، فردی با مراجعه به کلانتری 127 نارمک اعلام کرد غروب روز حادثه با موتورسیکلتش در خیابان رسالت به سمت اتوبان شهید باقری در حال حرکت بود که ناگهان سه فرد ناشناس با موتورسیکلت قرمز رنگ به بهانه اینکه من برای نوامیس آنها مزاحمت ایجاد کرده ام، جلویم را گرفته و با تهدید سلاح سرد گوشی تلفن همراه و موتورسیکلتم را به سرقت بردند.

وی با بیان اینکه پس از تشکیل پرونده مقدماتی، این شاکی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت ارجاع داده شد، گفت: با توجه به گفته های شاکی، کارآگاهان پلیس با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و نیز اقدامات تخصصی پلیسی موفق شدند 3 نفر از سارقان به نام های "رحمان"،"قدیر" و "ماهان" را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پس از اخذ مجوز قضائی، طی عملیات ضربتی، هر 3 سارق را در مخفیگاه شان واقع در محدوده مشیریه دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت منتقل کردند.

سرهنگ نثاری تصریح کرد: متهمان در تحقیقات اولیه ضمن قبول جرم خود اعلام کردند به همراه 2 نفر دیگر از همدستانشان به نام های "مهیار" و "جابر" اقدام به سرقت می کنند که بلافاصله در یک عملیات ضربتی، این دو متهم در محدوده پارک پامچال واقع در مشیریه شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت، گفت: متهمان در تحقیقات تکمیلی ضمن تشریح جزئیات سرقت های خود، عنوان کردند با تعقیب موتورسوارانی که قیمت موتورسیکلت آنها گران بود، در فرصتی مناسب جلوی آنها را گرفته و به بهانه اینکه برای نوامیس ما ایجاد مزاحمت کرده اند، با تهدید سلاح سرد، موتورسیکلت و گوشی تلفن همراه آنان را به سرقت می بردند.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات صورت گرفته بر روی این پرونده، تاکنون بیش از 50 فقره سرقت به این شیوه کشف شده و 40 نفر از مال باختگان نیز شناسایی شده اند.

سرهنگ کارآگاه نثاری در پایان گفت: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف سایر جرایم احتمالی و شناسایی سایر مال باختگان، در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون