نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      11:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:894


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان منزل در کرمانشاه
گروه استان ها – کرمانشاه -با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، اعضای باند سارقان منزل در شهر کرمانشاه طی عملیات ضربتی دستگیر و به 70 فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان کرمانشاهی، تیمی از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

وی ادامه داد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، یکی از سارقان سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به ارتکاب 70 فقره سرقت منزل با همدستی 2 نفر دیگر در شهر کرمانشاه اعتراف و عنوان کرد: بخشی از اموال مسروقه توسط یکی از مالخران خریداری شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: پس از اعترافات متهم،  مخفیگاه 2 همدست دیگر وی نیز شناسایی و کاراگاهان پلیس طی عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

سردار امان اللهی با اشاره به کشف چندین دستگاه تلویزیون و چند تخته فرش، تعدادی لپ تاپ و وسایل برقی، لوازم تزئینی منزل، تابلو فرش، مجسمه های برنز، مقداری پوشاک و ... از مخفیگاه متهمان، گفت: پس از دستگیری سارقان، فرد مالخر نیز در دام پلیس گرفتار و هر 4 نفر برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه به بازسازی محل های سرقت و نیز شناسایی مال باختگان و شکایات آنها از اعضای باند، اشاره و بیان کرد: پیشگیری از وقوع سرقت و کشف سرقت های انجام شده به همراه برخورد قاطعانه با سارقان از اولویت های پلیس استان در سال جاری به شمار می آید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون