نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      11:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:96


نسخه چاپی
پليس براي مردم و خدمتگزار آنان است
گروه استان ها – لرستان – مشاور فرمانده ناجا گفت : پليس بايد از ميان مردم و براي آنها باشد زيرا اقتدار پليس متناسب با ارزش هاي اخلاقي ، ديني و فرهنگي جامعه است .

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار "بهرام نوروزي" در بازديد از كمپ هاي مناطق سيل زده پلدختر با بيان اينكه پليس به عنوان خدمتگزار مردم با تلاش شبانه روزي، امنيت شهروندان را تامين خواهد كرد، گفت : بايد همواره پيشگيري را مقدم بر درمان بدانيم.

وي با بيان اينكه پليس افتخار دارد، خادم مردم است، گفت: حضور مسئولان و دولتمردان در مناطق سيل زده و دلجويي از آنان، باعث دلگرمي، ايجاد قوت و كاهش آلام مي شود .

مشاور فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: بحمدالله در مناطق سيل زده هيچ گونه مشكل امنيتي و انتظامي وجود نداشته که مرهون همكاري مردم و تلاش شبانه روزي ماموران پلیس است.

به گفته سردار نوروزي، مردم استان لرستان و به ويژه شهرستان پلدختر مردمي ولايت مدار، دوستدار اهل بيت (ع) و شهيد پرور هستند كه دليل اين مدعا حضور فعال در 8 سال دفاع مقدس ، مديريت مجاهدانه و رشادت هاي آنان مي باشد .

مشاور فرمانده ناجا، تلاش و مجاهدت پلیس برای خدمت رساني مطلوب به شهروندان را از افتخارات ناجا برشمرد و ادامه داد: ماموران پلیس تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار هموطنان مناطق سیل زده حضور شبانه روزي دارند .

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اينكه اصل و اساس وجودي پليس بر پايه مردم محوری است، گفت : پليس بايد از ميان مردم و براي آنان باشد زيرا اقتدار پليس متناسب با ارزش هاي اخلاقي، ديني و فرهنگي جامعه است .

سردار نوروزی در خاتمه گفت : ما مسئولان در راستاي وظيفه ذاتي خود هر آن چه در توان داريم در طبق اخلاص گذاشته و با تمام وجود در خدمت مردم خواهیم بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون