نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      13:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:96


نسخه چاپی
مجلس، حامی معیشت نیروهای مسلح/ به دنبال افزایش توان دفاعی کشور هستیم
گروه استان ها-قم-عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با هماهنگی وزارت دفاع با جدیت ارتقاء معیشت نیروهای مسلح را پیگیری می کند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "احمد امیرآبادی فراهانی" در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم، با اشاره به ادغام بانک های نیروهای مسلح در بانک سپه، اظهار داشت: بانک های نیروهای مسلح سالم ترین بانک ها هستند؛ بانک های انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و موسسه اعتباری کوثر وابسته به نیروهای مسلح به منظور ارائه خدمات بهتر به خانواده نیروهای مسلح و عموم مردم در بانک سپه ادغام می شوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس، حامی معیشت نیروهای مسلح است، گفت: مجلس با هماهنگی وزارت دفاع با جدیت ارتقاء معیشت نیروهای مسلح را پیگیری می کند.

امیرآبادی فراهانی با اشاره به اختصاص بودجه برای احداث 3 کلانتری در قم، زحمات فرماندهی انتظامی استان قم در برقراری امنیت نیمه شعبان را قابل تقدیر دانست و گفت: وجود اماکن مذهبی، وجود بیوت مراجع آیات عظام، قرار داشتن در محور مواصلاتی 17 استان کشور و حساسیت های فرهنگی، اجتماعی و امنیتی باعث شده تا کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم همواره در آماده باش قرار داشته و شبانه روز زحمات زیادی را متحمل شوند.

وی به ارتقاء جایگاه پلیس قم اشاره و بیان کرد:  نمایندگان حوزه انتخابی استان قم طی سال های گذشته تلاش های زیادی در این رابطه انجام دادند؛ درصدد هستیم جایگاه و ساختار کل مجموعه فرماندهی انتظامی استان ارتقاء یافته تا به تبع آن نیرو و امکانات بیشتری به قم اختصاص داده شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشترین ارتباط کاری را با نیروی انتظامی دارم، گفت: وظیفه نمایندگان مجلس و دولت این است که برای ارتقاء معیشت نیروهای مسلح و پشتیبانی مالی و معنوی کارکنان و همچنین افزایش توان دفاعی کشور تلاش کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون