نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      15:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:677


نسخه چاپی
کشف یک تن و 337 کیلو مواد مخدر در قم
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 337 کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های "قم و تهران بزرگ" خبر داد.
 

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با انجام اقدامات اطلاعاتی پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، محل دپوی مواد مخدر در شهرک صنعتي سلفچگان قم شناسایی که با اعلام به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم موضوع در دستور کار مأموران این استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: در ادامه با هماهنگي قضائي، تیم عملياتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم برای دستگیری قاچاقچیان  به محل شناسايي شده اعزام که 2 متهم در این رابطه دستگیر شدند.

سردار آقاخانی افزود: طی بازرسي به عمل آمده از داخل کارخانه سنگبري 381 کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع مرفين در قالب 358 بسته و 956 کیلو و 100 گرم تریاک در قالب 191بسته کشف شد.

فرمانده انتظامی استان قم عنوان داشت: سرانجام متهمان به همراه پرونده متشکله تحویل مرجع قضائی شدند.

سردار آقاخانی در پایان با بیان اینکه در سال‌های اخیر اقدامات گسترده‌ای در زمینه مبارزه با مواد مخدر در کشور صورت گرفته است، بر ضرورت آگاهی بخشی به مردم در زمینه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر تاکید کرد و گفت: سودجویان و قاچاقچیان مواد مخدر با ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی شوم خود همواره سعی می کنند جوانان و نوجوانان را به ورطه اعتیاد کشانده که بایستی همگان هوشیار بوده تا جوانان جامعه اسیر بلای خانمان سوز اعتیاد نشوند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون