نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      15:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:549


نسخه چاپی
اقدام شجاعانه مامور پلیس اصفهان در نجات یک جوان از مرگ حتمی
گروه استان ها _ اصفهان _ معاون اجتماعی پلیس استان از اقدام شجاعانه مامور پلیس شهرستان "نجف آباد" که باعث نجات یک جوان از مرگ حتمی شده، خبر داد.

سرهنگ "مختار درخشان" با اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع حادثه تصادف بین 2 تریلر با یکدیگر که در اتوبان شهید کاظمی شهرستان  "نجف آباد" رخ داد، لوله ها و تیرآهن های داخل تریلر جلویی به خودرویی که از پشت به آن برخورد کرده وارد شده و با راننده و سرنشین برخورد می کند.

وی با بیان اینکه در این حادثه مقداری از لوله ها به صورت، سر و سینه فرزند جوان راننده اصابت کرده، اظهار داشت: در این لحظه واحد گشت یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان "نجف آباد" که در محل به گشت زنی می پرداخت با مشاهده صحنه بلافاصله به یاری مصدومان شتافت.

معاون اجتماعی پلیس استان عنوان کرد: استوار "علی اصغر بهارلویی" مامور وظیفه شناس گشت یگان امداد با به خطر انداختن جان خود وارد کابین تریلر شده و لوله ها و تیرآهن ها را از بدن فرزند جوان بیرون کشیده و با مهارت خاصی او را از زیر لوله ها و تیرآهن ها خارج کرده و به سرعت به بیمارستان منتقل می کند.

سرهنگ درخشان با بیان اینکه این مامور وظیفه شناس با اقدام شجاعانه و سریع خود باعث نجات جان جوان مصدوم در این حادثه شد، اظهار داشت: روز گذشته پدر و فرزند نجات یافته که اهل یکی از استان های شمالی کشور بودند با مراجعه به دفتر 197 فرماندهی انتظامی استان از این مامور تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است، پدر فرزند نجات یافته در این حادثه در دفتر 197 پلیس اصفهان، گفت: من وخانواده ام هميشه این مامور را دعا مي كنيم وجان فرزندم را مديون او هستيم.

وی افزود: او با شجاعت و ازخود گذشتگي تمام، جان پسر جوانم را نجات داد که به مسئولان نیروی انتظامی به دلیل داشتن چنين نيروهايي صميمانه تبريک مي گويم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون