نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      15:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:818


نسخه چاپی
تامین امنیت، یکی از مهمترین دغدغه ها در شرایط بحران است
گروه استان ها- گلستان- مشاور فرمانده ناجا، گفت: تامین امنیت، یکی از مهمترین دغدغه ها در شرایط بحران است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محرم مجرد" ضمن بازدید از مناطق سیل زده شهرستان های "آق قلا" و "گمیشان"، اظهار داشت: در روزهای آغازین سال جدید، سیل ویرانگر در "گلستان" و برخی از مناطق دیگر کشور، خسارات زیادی برای بخشی از هموطنانمان به بار آورد.

وی با اشاره به تلاش همه سازمان ها و دستگاه های امدادی در این مناطق، افزود: نیروی انتظامی از جمله سازمان هایی بود که از دقایق ابتدایی بحران، با تمام وجود در میدان حاضر و به شهروندان سیل زده خدمات متنوعی ارائه کرد.

مشاور فرمانده ناجا تصریح کرد: در شرایط بحران، تامین امنیت یکی از مهمترین دغدغه های مردم و مسئولان است و در این حوزه نیز پلیس با بسیج کلیه نیروها و امکانات وارد صحنه شد که رضایتمندی همگان را به دنبال داشت.

سردار مجرد با تاکید بر لزوم ادامه خدمت رسانی به مناطق سیل زده، گفت: مردم در این مناطق متحمل خسارات سنگینی شده اند، لذا به منظور رفع مشکلات و بازسازی هر چه سریع تر مناطق سیل زده، می طلبد که همه دستگاه های امدادی و مسئولان مربوطه با تمام توان در این راستا تلاش کنند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه بیان داشت: پلیس و سایر نیروهای مسلح به عنوان سربازان جان بر کف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هر زمان که به آنها نیاز باشد آماده کمک رسانی بوده و به خدمت به مردم ولایتمدار کشور افتخار می کنند.

مشاور فرمانده ناجا در پایان ضمن تقدیر از عملکرد خوب و تلاش شبانه روزی مجموعه فرماندهی انتظامی استان گلستان در مدیریت بحران سیلاب، خاطرنشان کرد: امنیت اموال و منازل مردم در مناطق سیل زده اهمیت بسیار زیادی دارد که با همت و تلاش بی وقفه پلیس، امنیت کامل در این مناطق برقرار بوده و هیچ گونه مشکلی در این خصوص به وجود نیامد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون