نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      17:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:248


نسخه چاپی
اجرای طرح های امنیت اخلاقی و اجتماعی با قوت ادامه دارد/ معلولان خدمتی، سرمایه های باارزش نیروی انتظامی هستند
گروه استان ها – خراسان رضوی – فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اجرای طرح های امنیت اخلاقی و اجتماعی با قوت برابر سنوات گذشته اجرا خواهد شد، گفت: بنا به درخواست مردم برای آرامش و امنیت بیشتر درصددیم این طرح ها را تشدید کنیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه گردهمایی پیشکسوتان فداکار نیروی انتظامی، اظهار داشت: پیشکسوتان و معلولان خدمتی یکی از سرمایه های با ارزش برای نیروی انتظامی هستند و در صددیم با تلاش هر چه بیشتر بتوانیم خدماتی درخور شأن این عزیزان که خالصانه برای کشور ایثارگری کرده اند، انجام دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اجرای طرح های امنیت اخلاقی و اجتماعی با قوت برابر سنوات گذشته اجرا خواهد شد، گفت: بنا به درخواست مردم برای آرامش و امنیت بیشتر  درصددیم این طرح ها را تشدید و امیدواریم رضایت مردم را دربر داشته باشد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به حضور نیروی انتظامی از دقایق اولیه در مناطق سیل زده، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با دو مأموریت، ایجاد امنیت در مناطق سیل زده و امدادرسانی در این مناطق حضور پیدا کرد، انصافا همکارانم در این میدان نیز جهادگونه ظاهر شدند و توانستند کمک حال هموطنانمان باشند.

وی خاطر نشان کرد: وقوع سیل در برخی استان ها همزمان با اجرای طرح های نوروزی پلیس بود که همکارانم با تمام توان سعی کردند با همان آمادگی که در طرح های نوروزی داشتند، در خدمت مردم باشند.

سردار اشتری در پاسخ به سوال خبرنگاری در رابطه با امنیت در شهر مقدس مشهد، گفت: این شهر مورد توجه خیل عظیم عاشقان از سراسر کشور و جهان قرار دارد و فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی  با تمام توان در جهت تأمین امنیت آن گام بر می دارد و در موارد خاصی در صورت نیاز نیرو به این شهر اعزام می شود که خوشبختانه رضایت مندی مطلوبی در این استان در این رابطه کسب شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون