نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      19:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:258


نسخه چاپی
خوشا به سعادت کسانی که جان در راه خدا می دهند
گروه استان ها – خراسان رضوی – فرمانده نیروی انتظامی با بیان این مطلب که همه انسان هابه نوعی از دنیا خواهند رفت، گفت: خوشا به حال آن کسانی که جان خود را در راه خدا و پاسداری از کشور، انقلاب و اسلام فدا می کنند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سردار "حسین اشتری" در دیدار با خانواده شهید "غلامحسن جام دوست" در مشهد، اظهار داشت: همه ما در قبال شهدا و خانواده آنها وظیفه و دینی داریم که امیدواریم بتوانیم با خدمت رسانی به این عزیزان در حد اعلاء دین خود را ادا کرده و از آن دریغ نخواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه همه انسان ها به نوعی از دنیا خواهند رفت که این موضوع ممکن است در یک سانحه رانندگی و یا بیماری اتفاق بیفتد، گفت: خوشا به حال کسانی که جان خود را در راه خدا و پاسداری از کشور، انقلاب و اسلام فدا می کنند.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: گرچه از دست دادن عزیزی در یک خانواده سخت است ولی مادامی که انسان شفاعت و ارج و قرب این عزیزان در محضر خداوند را می بیند به نوعی برایش التیام بخش است.

وی به نقش همسر شهید در خانواده اشاره و بیان کرد: شما باید علاوه بر وظیفه سنگین پدر، نقش مادر را در خانواده ایفا کنید که امیدوارم در این مسیر موفق باشید.

فرمانده ناجا در پایان ابراز امیدواری کرد: فرزندان شهید با کمک و دعای مادر، پدر و همسر شهید، عاقبت به خیر شوند و ما نیز در حد توان و با کمال میل در خدمت این خانواده ها عزیزخواهیم بود تا بخشی از مشکلات آنها را برطرف کنیم.

گفتنی است، سرهنگ دوم "شهید غلامحسن جام دوست" جمعی پلیس راهور استان سیستان و بلوچستان که در تاریخ 18 دی ماه 97 در شهرستان زاهدان توسط اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد، از وی دو فرزند به نام های "مهران و عرفان" به یادگار مانده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون