نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      19:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:549


نسخه چاپی
دستگیری 6 قاچاقچی با 488 کیلو مواد افیونی
گروه استان ها – هرمزگان - جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 488 کیلو انواع موادمخدر و دستگیری 6 قاچاقچی طی 4 عملیات جداگانه خبر داد.

سرهنگ "عباسعلی بهدانی فرد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، گفت: ماموران انتظامی شهرستان های"حاجی آباد"، "بندرعباس"،"بندرخمیر" و "بستک" در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان طی 4 عملیات جداگانه در روز گذشته موفق شدند، 7 دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر را شناسایی و 6 تن از سوداگران مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این عملیات ها، 488 کیلو گرم موادمخدر کشف شد، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل 294 کیلو تریاک و 194کیلو حشیش است.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان با قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی ، کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس بر جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب آن در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و با آنان با قاطعیت برخورد می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون