نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/6      10:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:691


نسخه چاپی
افتتاح ساختمان پلیس راهور فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با حضور فرمانده ناجا
گروه استان ها- خراسان رضوی- فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز ساختمان جدید پلیس راهور فرماندهی انتظامی خراسان رضوی را به نام شهید "حسن جام دوست" افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در  حاشیه مراسم افتتاح ساختمان جدید پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: امیدواریم با افتتاح این ساختمان و تخصیص تجهیزات جدید و تقویت پلیس راهنمایی و رانندگی استان خدمات مطلوب تری به مردم و زائران گرامی صورت پذیرد.

وی در ادامه اظهار داشت: بر ما وظیفه است از لحاظ نظم و انضباط ترافیکی، این استان را که مقصد بیشترین سفرهای مردم است، تقویت کنیم.

فرمانده ناجا افزود: این ساختمان را به نام شهید "حسن جام دوست" نامگذاری کردیم تا با این کار کوچک یادی از این شهید بزرگوار کرده باشیم.

سردار اشتری در پایان با بیان این که امروز در این مراسم از خانواده محترم شهید جام دوست دعوت شد تا در این افتتاحیه حضور داشته باشند و جا دارد از خانواده محترم این شهید تشکر کنم اظهار داشت: ما امنیت و آرامش کشورمان را مدیون خون شهدا هستیم و باید در حد توان در رفع مشکلات خانواده این عزیزان تلاش کنیم.  

گفتنی است، شهید حسن جام دوست جمعی پلیس راهور سیستان و بلوچستان بود که مدتی پیش در شهر زاهدان به دست اشرار به شهادت رسید.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون