نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/7      11:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:266


نسخه چاپی
ناکامی قاچاقچیان در قاچاق 200 راس دام
گروه استان ها - هرمزگان - جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 200 راس دام قاچاق در شهرستان " سیریک " خبر داد.
 

سرهنگ " عباسعلی بهدانی فرد" در گفت و گو با خبر نگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت : مامورن انتظامی ودریابانی شهرستان سیریک با انجام اقدامات اطلاعلاتی صورت گرفته در راستای طرح مقابله با قاچاق دام و پاک سازی محلات آلوده به قاچاق احشام ، محل دپو دام های قاچاق را در یکی از روستاهای ساحلی شهرستان شناسایی کردند.

وی افزود : ماموران با تشکیل اکیپی مشترک به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از حیاط یک منزل 200 راس دام قاچاق که قاچاقچیان قصد انتقال آنها به کشور های حوزه خلیج فارس را داشتند، کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان اظهارداشت : در این رابطه متهم اصلی این محموله قاچاق شناسایی شد که دستگیری وی در دستور کار قرار دارد .

این مقام انتظامی استان ارزش دام های قاچاق کشف شده در این عملیات را ، 7 ميليارد ریال عنوان و تصریح کرد : پلیس با قاطعیت تمام با افرادی که با منفعت طلبی خود قصد ضربه زدن به اقتصاد کشور را دارند برخورد می کند و ضروری است شهروندان نیز با همکاری بیش از پیش با نیروی انتظامی از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی 110 ، پلیس را در راستای مقابله و مبارزه با پدیده قاچاق ، بویژه قاچاق دام یاری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون