نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/7      12:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:230


نسخه چاپی
نجات 3 كوهنورد در "كاشمر"
گروه استان ها- خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان "كاشمر" از نجات جان 3 كوهنورد مفقود شده در ارتفاعات شمالي اين شهرستان توسط پليس خبر داد.

سرهنگ" ابوالقاسم باقري" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح اين خبر گفت: شب گذشته در پي تماس كوتاه يك كوهنورد با مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر مفقود شدن وي به همراه 2 نفر ديگر از دوستانش در ارتفاعات شمالي اين شهرستان، بلافاصله ماموران انتظامی این فرماندهی به همراه تجهيزات امدادي به سمت ارتفاعات اين شهرستان اعزام شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان "كاشمر" با اشاره به عدم امكان تماس با اين كوهنورد به علت خاموش شدن گوشي تلفن همراه وي، اظهار داشت: مأموران اعزامي تلاش خود را به منظور رديابي اين 3 كوهنورد در محدوده اعلام شده آغاز و سرانجام پس از 3 ساعت كوهپيمايي، موفق شدند اين 3 كوهنورد را كه از شدت خستگي، بي رمق شده بودند در ارتفاعات موسوم به "دره بهشت" رؤيت و به آنها كمك کنند.

سرهنگ باقري با اشاره به اينكه اين 3 كوهنورد به علت عدم آشنايي با منطقه ساعت ها در كوهستان سرگردان بوده اند، خاطرنشان كرد: اين افراد با كمك پليس با صحت و سلامت بازگشتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون