نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/7      13:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:416


نسخه چاپی
كشف بزرگ‌ترين محموله موادمخدر صنعتی در مرزهای جنوب شرق كشور
گروه ناجا - فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان از كشف یک تن و 360 كيلوگرم انواع موادمخدر و هلاكت 2 قاچاقچي توسط مرزبانان هنگ مرزی زابل با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
 

سرهنگ "محمد ملاشاهي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزي زابل با اشراف اطلاعاتي و همكاري وزارت اطلاعات از قصد باندهای کلان قاچاق مواد مخدر برای جا به جایی یک محموله سنگین به كشور در منطقه جزینک مطلع شدند که بلافاصله با هوشياري كامل به اجراي كمين و تشديد پوشش منطقه پرداختند.

وي با بیان اینکه مأموران با حضور در منطقه، 4 دستگاه خودروی حامل مواد مخدر را مشاهده کردند و سریعاً برای متلاشی کردن باندهای قاچاق مواد مخدر وارد عمل شدند، ادامه داد: مرزبانان به همراه سربازان گمنام امام زمان (عج) در عملیاتی منسجم با اجرای سناریوهای عملیاتی، با قاچاقچیان به صورت مسلحانه درگیر شدند که در این درگیری 2 قاچاقچی به هلاکت رسید و 3 نفر از آنها نیز دستگیر شدند.

فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان با اشاره به اینکه 4 دستگاه خودرو در این رابطه توقیف شد، تصريح کرد: مأموران در این عملیات موفق شدند  857 كيلوگرم شيشه، 293 كيلوگرم ترياك، 167كيلوگرم هروئين و 43 كيلوگرم كراك مجموعاً یک تن و 360 كيلوگرم موادمخدر و مقادير قابل توجهي سلاح و مهمات را از قاچاقچیان كشف کنند.

سرهنگ ملاشاهي با تشكر از همكاري خوب نهادهاي اطلاعاتي و مرزنشينان با مجموعه مرزباني استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ورود به حريم امنيتي جمهوري اسلامي ايران هزينه سنگيني براي متجاوزان و سودجويان به دنبال دارد و همانطور كه مرزداران دلاور اين استان در اين عمليات نشان دادند، با اقتدار كامل با هرگونه تجاوز و اقدام غيرقانوني در مرزها برخورد می کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون