نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/8      13:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:274


نسخه چاپی
دستگیری 29سارق وکشف 72فقره سرقت در "کردستان"
گروه استان ها - کردستان - جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 72فقره سرقت در راستای اولین مرحله طرح عملیاتی مبارزه با سرقت های توام با خشونت خبر داد.

سرهنگ " عباس مسعودی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: اولین رزمايش استاني طرح مبارزه با سرقت هاي توأم با خشونت  به مدت 48 ساعت پس از تدوين طرح مبارزه با سرقت متناسب با شرايط و اوضاع  و ابلاغ رهنمودهاي لازم در خصوص برنامه ريزي صحيح واصولي وتشکيل تيم ها واکيپ هاي ويژه مبارزه با سرقت و با به کارگيري حداکثر توان اطلاعاتي عملياتي و لجستيکي واحدهاي تابعه و تزريق نيروهاي کمکي از واحد هاي ستادي به يگان هاي اجرايي و عمليات هاي موثر وهدفمند انتظامي به منظور تشديد اقدامات کنترلي و مبارزه هرچه جدي تر با سارقان ومالخران به مرحله اجرا گذاشته شد، که دراجراي این طرح در مجموع 29سارق دستگیر و72 فقره انواع سرقت کشف شد.

سرهنگ مسعودی ادامه داد: در این طرح یک فقره سرقت به عنف،50 فقره سرقت قطعات و داخل خودرو،  4فقره سرقت اماکن خصوصي ، 2فقره سرقت منزل و 15فقره سایر سرقت ها کشف شد. 

جانشین فرماندهی انتظامی استان  در پایان خاطر نشان کرد: دراین طرح 29نفر دستگيرکه پس از تکمیل پرونده با قرار صادره از سوی مرجع قضائی روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون