نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/8      14:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:484


نسخه چاپی
دستگیری سارق خودروهای شمال شرق پایتخت
گروه استان ها- تهران بزرگ- سرپرست سرکلانتری چهارم پایتخت از دستگيري یک سارق خودرو خبر داد و گفت: متهم برای رهایی از قانون 30 میلیون ریال رشوه به ماموران پیشنهاد داد.
 

سرهنگ " علیرضا ناصری نژاد " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت خودرو در محدوده کلانتری 127 نارمک، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان به صورت ويژه در دستور كار قرار گرفت.

وي با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی نشانه ای از سارق یا سارقان به دست نیامد، افزود: گشت های انتظامی افزایش یافت تا اینکه ماموران کلانتری نارمک حین گشت زنی متوجه رفتار مشکوک راننده ای در خیابان شهید مدنی شدند.

سرهنگ ناصری نژاد تصریح کرد: در استعلام از پلاک انتظامی خودرو مظنون مشخص شد که این خودرو سرقتی بوده و در محدوده امامزاده حسن به سرقت رفته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه راننده خودرو به محض مشاهده ماموران از محل گریخت بیان کرد: ماموران پس از تعقیب و گریزی موفق به توقیف خودرو و دستگیری راننده آن شدند.

سرپرست سرکلانتری چهارم پایتخت خاطرنشان کرد: متهم برای رهایی از قانون مبلغ 30 میلیون ریال رشوه پیشنهاد کرد که با رد آن از سوی ماموران وظیفه شناس جهت شناسایی سایر جرایم مشابه به کلانتری 127 نارمک منتقل شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون