نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/8      15:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:520


نسخه چاپی
سارق حرفه ای در تهران دستگیر شد
گروه استان ها – تهران بزرگ- سرپرست کلانتری 174 قیامدشت از دستگیری یک سارق منزل و کشف 20 فقره سرقت خبر داد .
 
 

 

سرهنگ "علی اکبر قشقایی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ساعت 5 صبح امروز با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در پشت بام منزلش حضور دارد و به نظر می رسد سارق باشد، تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی در محدوده خیابان ولی عصر، اعزام شدند.

وی افزود : با مراجعه گشت انتظامی کلانتری به محل مورد نظر، این شهروند به گشت انتظامی مراجعه و اظهار داشت: سر و صدایی از پشت بام منزلم شنیده می شد و ضمن تماس با پلیس 110 به حیاط ساختمان رفتم و مشاهده کردم که فردی در پشت بام منزلم می باشد و او با دیدن من در حالی که در دستش وسایلی بود، از محل متواری شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به پشت بام مراجعه و مشخص شد که سارق موتور و پمپ کولر و تعدادی آهن آلات از پشت بام مال باخته سرقت کرده است.

سرهنگ قشقایی با اشاره به اینکه ماموران منطقه را تحت کنترل در آوردند، ادامه داد: پس از مدتی تحقیقات پلیسی، ماموران متوجه فردی شدند که خود را در پشت بام ساختمانی پنهان کرده است و رفتار ماموران را زیر نظر دارد که بلافاصله وی را به همراه اموال مسروقه دستگیر کردند.

کلانتر محله قیامدشت خاطر نشان کرد: با اعتراف متهم به 20 فقره سرقت منزل، وی به مرجع قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون