نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/8      17:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:338


نسخه چاپی
سارق سابقه دار در گرگان زمین گیر شد
گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 21 فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره در شهرستان "گرگان" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "مسعود فروزان" در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پي وقوع چندین فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره در گرگان و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور كار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی به سرنخ هایی در این خصوص رسیده و سرانجام موفق شدند، سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی موفقیت آمیز وی را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به 21 فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان در پايان از شهروندان درخواست کرد، در صورت مشاهده افراد مشکوک خصوصا در نقاط خلوت، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع داده و نقش موثری در امنیت پایدار جامعه داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون