نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/9      8:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی
دستگیری 235 خرده فروش و معتاد متجاهر در بندرعباس
گروه استان ها- هرمزگان-جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری 235 توزیع کننده و خرده فروش مواد مخدر و معتاد بلامکان در بندرعباس خبرداد.
 

سرهنگ "عباسعلی بهدانی فرد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت : با تلاش همه جانبه و شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرعباس و همکاری دیگر یگان های انتظامی از ابتدای سال جاری تاکنون 10 مرحله طرح پاک سازی نقاط آلوده به توزیع و مصرف مواد مخدر در این شهرستان اجرا شده است .

وی افزود : در اجرای این طرح ها که با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی اجرا شد 65 خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر و 170 معتاد متجاهر و بلامکان شناسایی و دستگیر شده اند.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه و پاتوق متهمان 61 کیلو تریاک ، 5 کیلو حشیش و 2 کیلو گرم مواد مخدر صنعتی در بسته های مختلف و آماده فروش از توزیع کنندگان کشف شده است .

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به توقیف 10 دستگاه خودرو از خرده فروشان مواد ، خاطر نشان کرد: طرح های پاک سازی نقاط آلوده از حیث وجود مواد مخدر ، کالای قاچاق و ... به صورت مستمر توسط نیروی انتظامی در محلات و نقاط آلوده اجرا و با مجرمان با قاطعیت برخورد می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون