نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/9      9:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:255


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان موبایل قاپ در پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ- معاون مبارزه با جرایم سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند 5 نفره سارقان گوشی های همراه با بیش از 100 فقره موبایل قاپی خبر داد .
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه "احمد نجفی" در توضیح این خبر، گفت: هفتم آبان ماه سال 1396 پرونده ای با عنوان موبایل قاپی از کلانتری 117 جوادیه برای رسیدگی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع شد که مال باخته پس از حضور در پلیس آگاهی به کارآگاهان گفت: ساعت 12:30 در خیابان فدائیان اسلام در حال صحبت با تلفن همراه ام ( سامسونگ j5 ) بودم که ناگهان گوشی تلفن همراهم توسط 2 موتور سوار به سرقت رفت.

این مقام انتظامی با اشاره به ارجاع پرونده به اداره 18 پلیس آگاهی برای تحقیقات تخصصی، گفت: ماموران موفق شدند دوازدهم آبان ماه سال 96 پس از تحقیقات پلیسی یکی از سارقان را در مخفیگاهش دستگیر و سرانجام 5 همدست وی را در قهوه خانه ای در محدوده شوش دستگیر کنند.

سرهنگ نجفی با بیان اینکه سارقان به بیش از 100 فقره موبایل قاپی و فروش گوشی های مسروقه به مالخری در محدوده بازار مولوی ، اعتراف کرده اند، عنوان داشت: تا کنون کارآگاهان اداره هجدهم موفق به شناسایی بیش از 140 تن از مال باختگان شده اند و با دعوت از آنان، سارقان را مورد شناسایی قرار داده اند.

معاون مبارزه با جرایم سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: ماموران محل تردد مالخر را در محدوده بازار مولوی شناسایی و سرانجام او را نیز در آخرین روز فروردین دستگیر و در بازرسی بدنی از وی 14 دستگاه تلفن همراه مسروقه و همچنین مبلغ 12 میلیون تومان کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف مالخر به خرید 200 گوشی مسروقه به قیمت بسیار ناچیز، گفت: با توجه به اعتراف صریح مالخر به خرید گوشی های مسروقه از سارقان شهر تهران، متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی و دستگیری دیگر سارقان و مالخران گوشی های مسروقه در اختیار کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد. همچنین سارقان گوشی قاپ نیز برای شناسایی دیگر شاکیان با قرار قانونی کماکان در اختیار این اداره قرار دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون