نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/9      10:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:269


نسخه چاپی
کشف زمین خواری 12میلیارد ریالی در کردستان
گروه استان ها _ کردستان _جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف زمین خواری به ارزش بیش از12 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان "بانه" خبر داد.

سرهنگ "عباس مسعودی " در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، گفت : ماموران پلیس آگاهی "بانه" در راستای طرح عملیاتی مبارزه با جرایم اقتصادی موفق به کشف یک فقره زمین خواری در این شهرستان شدند.

وی تصریح کرد: با استعلام از منابع طبيعي شهرستان مشخص شد، اراضي ملي و جنگلی به ميزان 6 هزار و 116 متر مربع ازسوی متهم به صورت غیر قانونی تصرف شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان، خاطر نشان کرد: ماموران پلیس آگاهی بانه با انجام اقدامات پلیسی متهم را در این شهرستان شناسایی و دستگیر کردند .

سرهنگ مسعودی، با اشاره به اینکه با هماهنگي مراجع قضائي اراضي موصوف با حضور عوامل يگان حفاظت منابع طبيعي و ماموران پليس آگاهي شهرستان بانه خلع ید شد، گفت :کارشناسان ارزش زمین های مورد نظر را بیش از 12 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

جانشین فرمانده انتظامی کردستان در پایان افزود: پلیس با هرگونه جرایم اقتصادی از جمله زمین خواری به شدت برخورد قانونی خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون