نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/9      11:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:381


نسخه چاپی
کشف بیش از 617 کیلو تریاک در یک عملیات مشترک
گروه استان ها –البرز- در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان 617 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در حال انتقال به استان البرز بود کشف شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر گفت : در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد که فردی که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در استان های شرقی کشور فعالیت می کند قرار است یک محموله سنگین مواد مخدر را به استان های مرکزی و از آن جا به استان البرز منتقل کند .

این مقام ارشد انتظامی افزود : در بررسی های تکمیلی ماموران مشخص شد که نامبرده محموله مواد مخدر را در منزلش مخفی کرده است ، بنابراین با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان ، ماموران پلیس کرمان به محل اعزام و با پشتیبانی اطلاعاتی و لحظه به لحظه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، با رعایت موازین شرعی و قانونی وارد منزل نامبرده شدند .

سردار محمدیان افزود : در بازرسی از  محل 617 کیلو و 500 گرم تریاک  کشف و در این رابطه 2 نفر دستگیر که برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون