نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/9      18:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:449


نسخه چاپی
تهدید دختر جوان برای ازدواج
گروه استان ها – تهران بزرگ – معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فرد آدم ربایی خبر داد که به همراه 2 تن از دوستانش، اقدام به ربودن دختر مورد علاقه خود کرده بود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، سرهنگ "علی ولی پور گودرزی"، گفت: در آخرین روزهای فروردین ماه امسال، زنی جوان، با مراجعه به دادسرای ناحیه 27 امور جنایی تهران اعلام داشت که روز گذشته توسط فردی به نام "پیمان" و 2 نفر دیگر از  همدستانش ربوده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است لذا پرونده برای رسیدگی به اداره یازدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی افزود: شاکی پس از حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت که شب گذشته هنگام بازگشت از محل کار خود به منزل ناگهان مورد حمله چند نفر قرار گرفتم؛ آنها با زور و بستن دهان، دست و پایم  مرا به داخل خودوریی انداخته و پس از طی مسافتی به یک خانه بردند که متوجه شدم منزل پدری یکی از خواستگارهای قبلی ام به نام پیمان است. از آنجا که من پیش از این به خواستگاریش جواب رد داده بودم با تهدید سلاح سرد و اسیدپاشی سعی کرد از من جواب بله برای ازدواج بگیرد. من هم پس از وعده و وعید دادن به او و همدستانش از دستشان رهایی یافتم.

این مقام انتظامی عنوان داشت: پس از اظهارات شاکی، کارآگاهان با بررسی دوربین های مداربسته متوجه شدند ربایندگان با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری اقدام به ربودن شاکی کرده اند. با انجام اقدامات پلیسی، مالک خودرو به نام داوود شناسایی شد که با حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی به کارآگاهان اعلام داشت خودرو اش بیشتر اوقات از جمله در روز حادثه در اختیار پسرش به نام بهروز بوده است.

سرهنگ گودرزی، تصریح کرد: بلافاصله کارآگاهان با هماهنگی بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 تهران روز گذشته با شناسایی مخفیگاه متهم در محدوده شهریار در یک اقدام ضربتی وی و 2 تن دیگر از همدستانش را دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: در تحقیقات به عمل آمده هر 3 متهم به جرم خود مبنی بر ربودن دختر مذکور اعتراف کردند و پیمان به کارآگاهان اعلام داشت حدوداً چند سال است خواستگار شاکی هستم و قرار بود با هم ازدواج کنیم ولی متوجه شدم وی دیگر هیچ علاقه ای به من ندارد و قرار است با فرد دیگری ازدواج کند که این موضوع باعث شد به اتفاق 2 تن از دوستانم وی را ربوده و با تهدید از او خواستم تا با من ازدواج کند.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در پایان اظهار داشت: با توجه به اعتراف صریح هر 3 متهم به ربودن شاکی و ایراد ضرب و جرح وی، هر 3 با  صدور قرار قانونی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون