نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/9      10:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:185


نسخه چاپی
حجم آب در آق قلا کاهش یافت/ ادامه تلاش ها برای ترمیم سیل بندهای شکسته شده
گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به کاهش حجم آب در آق قلا گفت: تلاش ها برای ترمیم سیل بندهای شکسته شده ادامه دارد.
 

سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: از نخستین لحظاتی که سیل بند شهرستان آق قلا در چند نقطه شکافته شد، پلیس و سایر نیروهای مسلح به همراه تیم های امدادی و مردمی، تلاش خود را برای جلوگیری از ورود آب به نقاط مسکونی آغاز کردند.

وی با اشاره به اتخاذ تهمیدات امنیتی، انتظامی و ترافیکی مناسب در شهرستان آق قلا، افزود: پلیس با برقراری نظم و امنیت کامل، زمینه را برای خدمت رسانی سایر دستگاه ها مهیا کرده تا آسیبی به شهروندان وارد نشود.

سرهنگ فروزان ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته و ترمیم بخشی از سیل بند، حجم آب ورودی به آق قلا کاهش یافته و ارتفاع آب نیز در نقاط سیل خیز شهرستان کمتر شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: امیدواریم با ادامه تلاش ها و همکاری خوب مردم منطقه، سیل بند بطور کامل ترمیم و آب گرفتگی معابر نیز برطرف شود.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان در پایان با اشاره به تداوم حضور فعال پلیس در مناطق گرفتار سیلاب، خاطرنشان کرد: پلیس تا پایان رفع کامل مشکل در کنار مردم حضور داشته و با تمام وجود از امنیت و آرامش مناطق سیل زده دفاع خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون