نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/10      9:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:542


نسخه چاپی
دستگیری سارق دوربین های مداربسته
گروه استان ها – خراسان رضوی – فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام از شناسایی و دستگیری عامل سرقت دوربین های مداربسته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" هوشنگ کیانی" در تشریح این خبر گفت: در پی سرقت چند فقره دوربین مداربسته نصب شده در ورودی مغازه ها و اماکن خصوص سطح شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 11 این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی استان افزود: از آنجایی که سارق با پوشاندن چهره خود اقدام به سرقت می کرد، ماموران تجسس کلانتری 11 با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق شدند، متهم را شناسایی و پس از هماهنگی  قضائی این فرد سابقه دار را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند .

وی تصریح کرد: متهم دستگیرشده در تحقیقات به عمل آمده تاکنون به 20 فقره سرقت دوربین مداربسته در سطح شهرستان تربت جام اعتراف کرده است.

سرهنگ کیانی خاطرنشان کرد: این متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی و تحقیقات تکمیلی در خصوص شناسایی و دستگیری مالخران و کشف اموال مسروقه در حال انجام است.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام ضمن تقدیر از زحمات و تلاش شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی شهرستان، از شهروندان خواست؛ پليس را در جهت ارتقاء امنيت و پيشگيري از جرم ياري كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون