نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/10      11:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:294


نسخه چاپی
2 فروشنده یورو جعلی بازداشت شدند
گروه استان ها – تهران بزرگ – سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری 2 فروشنده یوروهای جعلی خبر داد و گفت: متهمان با فروش ارزهای جعلی، موجب بازداشت زنی در کشور آلمان شدند.

 

سرهنگ "دوست علی جلیلیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: پرونده ای به دادخواهی مردی میانسال از دادسرای ناحیه 36 جرایم مالی و ارزی به کلانتری 109 بهارستان ارجاع که شاکی پس از حضور در کلانتری در اظهارات خود، بیان داشت: در بیست و یکم فروردین ماه سال جاری مبلغ 10 هزار یورو به مبلغ یک میلیارد و600 میلیون ریال از فردی در میدان فردوسی خریداری کرده ام و مبلغ 2 هزار و 500 یورو را همسرم به کشور آلمان انتقال داده و در آنجا پلیس آلمان پول ها را جعلی تشخیص داده و همسرم را بازداشت کرده اند. پس از آن با فروشنده تماس گرفتم ولیکن دیگر وی جواب مرا نمی دهد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران کلانتری 109 بهارستان شناسایی و دستگیری متهم را در دستور کار قرار دادند، گفت: در تحقیقات پلیسی متهم پرونده در میدان فردوسی دستگیر و تحقیقات پلیسی وارد گام بعدی شد.

سرهنگ جلیلیان عنوان کرد: متهم در بازجویی انجام شده ضمن اعتراف به جرم ارتکابی اظهار داشت: یوروهای جعلی را از شخصی در ولنجک خریداری کرده که شناسایی متهم دوم پرونده نیز در دستور کار قرار گرفت و پس از مدتی مراقبت های ویژه از مخفیگاه وی در نهایت این متهم نیز در روز گذشته «نهم اردیبهشت ماه» در مخفیگاهش دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

سرکلانتر هفتم افزود: با اعتراف متهمان به همکاری یکدیگر مبنی بر فروش یوروهای جعلی، تحقیقات پلیسی برای کشف سایر جرایم مشابه متهمان و شناسایی سایر همدستان آنان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون