نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/11      8:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
موتورسواران 37 درصد جان باختگان حوادث رانندگی تهران هستند
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئيس اداره تصادفات پليس راهور پايتخت، با اشاره به میزان تصادفات سال ٩٧ اعلام کرد: حدود ٣٧ درصد جان باختگان حوادث رانندگي معابر تهران بزرگ سهم موتورسواران بوده است.

 

 

سرهنگ "احسان مومني"، در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: بيشترين علت تصادفات موتورسيكلت سواران عدم توجه به جلو در هنگام رانندگي با ٣٠ درصد و بيشترين ساعت وقوع تصادفات موتور سيكلت سواران در ساعات بین 12 ظهر الی 4 عصر با ٢٣ درصد وقوع است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: برای جلوگيري از وقوع حوادث رانندگي به رانندگان عزيز موتورسيكلت توصيه می شود که هنگام رانندگي از كلاه ايمني و نیز در ساعاتی از شبانه روز برای بهتر ديده شدن از چراغ جلویی موتورسيكلت استفاده کنند.

وی با اشاره به این که پايبندی به قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي بیش از هر چیز به حفظ جان موتورسواران می انجامد، بیان داشت: موتورسواران در نظر داشته باشند که تحت هیچ عنوانی برای تردد، از محل هاي غير مجاز مانند پياده روها و خطوط ويژه استفاده نکنند همچنین در هنگام رانندگي از صحبت كردن با تلفن همراه خودداري شود.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت با اشاره به میزان تصادفات سال 97 تصریح کرد: حدود 37 درصد جان باختگان حوادث رانندگی معابر تهران بزرگ سهم موتورسواران بوده است.

سرهنگ مومنی، در پایان اظهار امیدواری کرد: با رعايت قوانين و مقررات راهنمايي توسط رانندگان موتورسيكلت شاهد كاهش وقوع حوادث رانندگي در سطح معابر شهر تهران باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون