نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/11      11:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:268


نسخه چاپی
کشف یک تن و 286 کیلو موادمخدر در یک عملیات مشترک پلیسی
گروه استان ها ـ سمنان ـ فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 286 کیلو موادمخدر در عملیات مسلحانه و مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان خبرداد.
 

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس به تشریح جزئیات این مطلب پرداخت و اظهارداشت: در پی چند ماه کار اطلاعاتی و پیگیری های شبانه روزی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان، سرنخ هایی از فعالیت اعضای یک باند قاچاق مواد در شرق کشور به دست آمد.

وی با اشاره به هماهنگی های لازم قضائی و برقراری تعامل هدفمند و موثر با پلیس سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اعضای این باند قصد داشتند یک محموله بزرگ موادمخدر را به صورت مسلحانه از "ايرانشهر" به شهرستان "کهنوج" حمل کنند.

به گفته سردار قاسمی با رصد لحظه به لحظه و اشراف اطلاعاتی مطلوب پلیس مبارزه با موادمخدر استان، تیم های عملیاتی انتظامی "ایرانشهر" اقدام ضربتی خود را آغازکردند.

این مقام انتظامی به شناسایی خودروهای سواری حمل مواد در منطقه "جلگه چاه هاشم" شهرستان "ايرانشهر" اشاره و اضافه کرد: سوداگران مرگ به محض مشاهده پلیس، اقدام به تیراندازی کرده و متواری می شوند.

قاسمی با بیان اینکه قاچاقچيان که با مقاومت و تیراندازی ماموران مواجه شده بودند به سمت بیابان های اطراف متواري شده و خودروي سواري پژو که محموله اصلی با آن حمل می شد را به آتش کشیده، فرار می کنند.

وی گفت: ماموران پس از اطفاء حریق یک تن تریاک به صورت سوخته از سواری پژو و286 کیلو تریاک از خودروی دیگر کشف می کنند.

سردار قاسمی با قدردانی از پیگیری ها و همکاری های صورت گرفته برای کشف این محموله تاکیدکرد: برخورد قاطع پلیس با سوداگران مرگ برای برچیدن بلای خانمانسوز اعتیاد به موادمخدر از سطح جامعه با قوت ادامه می یابد اما مشارکت عمومی و همراهی تمام مردم و دستگاه ها در این خصوص، ضرورتی اجتناب ناپذیر است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون