نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/11      11:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:598


نسخه چاپی
در دو عملیات جداگانه؛
کشف بیش از یک تن تریاک در کرمان
گروه استان ها– كرمان – جانشین فرمانده انتظامي استان از كشف بیش از یک تن ترياك و دستگیری 4 متهم در 2 عمليات پلیسی در کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "ناصر فرشید" در تشريح عملیات اول گفت: ماموران یگان تکاوری 115 رودبار جنوب با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از حمل مواد مخدر از استان های جنوبی به کرمان مطلع شدند.

وي تصريح كرد : ماموران در مسیر شوره جازموریان به یک خودرو وانت مزدا مشکوک و دستور ایست صادر کردند که سرنشینان آن بدون توجه به ایست پلیس به سمت آنها شلیک و اقدام به فرار کردند.

این مقام انتظامی استان بیان کرد: با عکس العمل سریع پلیس و برتری آتش ماموران، خودرو متوقف ،2متهم دستگیر و در بازرسی از خودرو توقیفی، 525 کیلو و 800 گرم  تریاک و مقادیری سلاح و مهمات کشف شد. 

جانشین فرمانده انتظامي استان در تشریح عملیات دوم که با همکاری اطلاعاتی پلیس مواد مخدر استان خراسان رضوی انجام گرفت ،گفت: ماموران پلیس مواد مخدر استان از انتقال مواد مخدر به کرمان مطلع و اقدام به گشت زنی های محسوس و نامحسوس در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان کردند.

سرهنگ فرشید افزود:پلیس در محور بم - کرمان به یک دستگاه تانکر سوخت هوو مشکوک  و پس از توقف آن در بازرسی فنی از خودرو  484 کیلو تریاک را کشف و 2 متهم را دستگیر کردند.

وی در خاتمه با اشاره به کشف یک تن و 9 کیلو تریاک در این 2عملیات از شهروندان خواست: براي كاهش تبعات اجتماعي ناشي از مصرف مواد مخدر، پليس را در دستگيري قاچاقچيان ياري كنند و هر گونه اخبار در اين باره را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون