نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/11      13:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:413


نسخه چاپی
دستگاه‌های انتظامی و قضائی برخورد قاطعی با هنجارشکنان داشته باشند
گروه استان ها-قم-نماینده ولی فقیه در استان گفت: دستگاه‌های انتظامی و قضائی برخورد قاطعی با هنجارشکنان و مفسدان داشته باشند تا آنها بدانند به هیچ وجه در جامعه پذیرفته نخواهند شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید محمد سعیدی" در نشست اعضای شورای سیاست‌گذاری و ستاد اجرایی استان قم در سالن جلسات حرم مطهر حضرت معصومه (س) با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، اظهار داشت: متأسفانه به دلیل فشارهای اقتصادی مشکلات عدیده ای برای مردم ایجاد شده است.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) در ادامه امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه دینی دانست و افزود: در برخورد با مفاسد باید نگاه ترویجی داشته باشیم تا متخطیان بدانند که جامعه با آنها برخورد می‌کند و آنها را نمی‌پذیرد.

امام‌جمعه قم بیان کرد: با توجه به برنامه‌های بسیاری که دشمنان برای آمران به معروف و ناهیان از منکر دارند در نتیجه باید با روش‌ها و شیوه‌های متفاوت به امر به معروف و نهی از منکر پرداخت.

آیت الله سعیدی تاکید کرد: لازم است، دستگاه‌های انتظامی و قضائی برخورد قاطعی با هنجارشکنان و مفسدان داشته باشند تا بدانند به هیچ وجه در جامعه پذیرفته نخواهند شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون