نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/11      15:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:262


نسخه چاپی
دستگیری سارق با 20 فقره سرقت در "گنبدکاووس"
گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 20 فقره انواع سرقت در شهرستان "گنبدکاووس" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "مسعود فروزان" در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پي وقوع چندین فقره سرقت در "گنبدکاووس" و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور كار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی و همچنین تحقیقات گسترده میدانی سرانجام موفق شدند، یک سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: متهم در تحقیقات اولیه منکر هرگونه جرمی شد که پس از مواجهه با مستندات پلیس چاره ای جز اعتراف نداشته و به 20 فقره انواع سرقت در شهرستان "گنبدکاووس" اقرار کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان در پايان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان با سارقان و مخلان نظم و امنیت جامعه مقابله کرده، لذا در این راه همکاری و تعامل مردم و سایر سازمان های متولی امری ضروری است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون