نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/12      10:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:871


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان خودرو در شمال شرق پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ- جانشین پلیس پایتخت از دستگیری 2 سارق خودرو و لوازم داخلی آن با اعتراف به 100 فقره سرقت ، خبر داد و گفت: با دستگیری سارقان، 2 مالخر نیز دستگیر شدند.

سردار ”حمید هداوند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر، بيان داشت: با وقوع چندین فقره سرقت مشابه در محدوده کلانتری 147 گلبرگ تیمی از ماموران کلانتری بررسی موضوع را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند و در تحقیقات اولیه مشخص شد که سرقت ها توسط یک سارق یا یک باند انجام گرفته است.

وی بیان داشت: تعداد گشت های انتظامی هدفمند در طول شبانه روز افزایش یافت تا اینکه ماموران کلانتری گلبرگ در ساعت 8 شب هشتم اردیبهشت متوجه رفتار مشکوک راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید شدند  که برای بررسی موضوع،   پلاک انتظامی خودرو را استعلام و در بررسی های انجام شده مشخص شد که خودروی پراید سرقتی است.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: ماموران کلانتری برای دستگیری راننده خودروی سواری  اقدام کردند ولی سارق که توجهی به فرمان های پلیس نمی کرد، سعی کرد که با سرعت بالا از محل متواری شود ؛ ولی  با هوشیاری ماموران مواجه و ماموران موفق شدند وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر و به همراه خودروی مسروقه به کلانتری منتقل کنند.

جانشین پلیس پایتخت  با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به 100 فقره سرقت با همکاری سارق  اصلی ، سرقت ها اعتراف کرد، عنوان داشت: در گام بعدی در تحقیقات پلیسی، متهم اصلی پرونده توسط ماموران کلانتری 147 گلبرک نیز دستگیر و در بازجویی اولیه از این سارق، وی اظهار داشت: سرقت ها را در محدوده محله های نارمک، گلبرگ و خاک سفید با همکاری همدستش  مرتکب شده و اموال مسروقه را به 2 مالخر در همین محدوده فروخته است.

سردار هداوند  اعلام کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، هر 2 مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر و با تکمیل پرونده، متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون